Chat with us, powered by LiveChat

FULL HD DEV EKRAN

Full HD Dev Ekran


Led Ekranlarımız 6.25 x 9.30 = 58 m2 boyutunda, 12mm led aralığında, 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe sahiptir.

Yayın periyodumuz 06.00 – 24.00 saatleri arasında 18 saattir.

Yayın Formatlarımız; avi – wmv – asf – rm – mpeg – mpc – mov – vob – vcd – dvd – ts – mp4 – flv şeklindedir.

Ekran bulunduğu konumdan, günde 25.000 araç ve 200.000 civarı yaya geçmektedir.

Full HD Dev Ekranımız çevresinde, Resmi Kurumlar, Özel Kurum ve Kuruluşlar ile çevrili, İlimizin en yoğun alanı olan Cumhuriyet Meydanın’da olup, Firmalara Açık hava Reklamcılığı hizmeti vermektedir. Ekranımızın bulunduğu alanda, Resmi ve Özel kutlamalar, Mitingler, Konserler gibi özel etkinlikler yapılmaktadır. Günlük 200.000 civarı yayaya ve 25.000 civarı araç trafiğinin sürekli seyrettiği Samsun’un en önemli konumuna sahiptir. Yukarıda verilen rakamlar hafta sonları çevre il ve ilçelerden gelen günlük göç ile daha da artmaktadır.

Dolayısıyla ekranımızda reklamı yayınlanan firmalar, çevre il ve ilçelerden gelen hedef kitlelerine, bu alandan ulaşım sağlayabilmektedir.

Türkiye’nin En Net Açık Hava Televizyonu


58M2
FULL HD DEV EKRAN
1080p
Çözünürlükte
200BİN
Kişiye Günlük Ulaşma İmkanı
18Saat
Kesintisiz Yayın

Merkez Bankası / Finans Bank. / Y.Kredi Bankalarının Müdürlük ve Şubelerinin bulunduğu, Bankalar Caddesi’ne, Şehirler Arası Otobüs Firmalarının Yazıhanelerine, Üç Katlı Kapalı Otoparkı Bulunan Bulvar A.V.M’ne, Ulusal ve Yerel Firmaları barındıran Mecidiye Çarşısı’na, Raylı sistem taşımacılığı yapan Tramvay Meydan durağına, Samsun Müze ve Fuarlarına, Yabancılar Pazarına, Otel / Restaurant / Cafe / Eğlence Merkezleri’ne, Samsun Valiliği’ne / Samsun / Ordu – Samsun / Sinop Kara Yoluna bağlantıların sağlandığı kilit noktadadır.

Teklif Al